20:05
13 maj 2021
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Aktualności

Czy duże firmy będą musiały pytać rząd o zgodę na każde działanie?

Zamieszczono dnia wt., 2021-05-11 10:27

Pod osłoną zawirowań z Krajowym Planem Odbudowy oraz festiwalu sporów wokół postaci Rzecznika Praw Obywatelskich a także setek innych krzykliwych afer i aferek Ministerstwo Obrony Narodowej forsuje projekt ustawy, która nakaże dużym firmom uzyskiwanie zgód na niemal wszystkie kluczowe dec

Pomorski Wojewódzki Komendant OHP podpisała umowę o współpracy z Okręgowym Inspektorem Pracy w Gdańsku

Zamieszczono dnia pt., 2021-05-07 14:08

W 2021 roku Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku planuje podjąć działania oraz przedsięwzięcia mające na celu upowszechnianie wiedzy z zakresu przestrzegania przepisów prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Starogard Gdański: Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę

Zamieszczono dnia czw., 2021-04-29 21:43

Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który próbował uniknąć kontroli. Kierowca BMW uciekał ulicami miast i nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu, nie miał uprawnień i obowiązywał go dożywotni zakaz prowadzenia samochodów.

Śmiertelny wypadek w Juszkowie. Auto wjechało do Raduni

Zamieszczono dnia pon., 2021-04-26 14:46

Po godz. 12 w miejscowości Juszkowo nieopodal Pruszcza Gdańskiego do rzeki Radunia wjechał samochód osobowy. Kierowcy nie udało się uratować. Do zdarzenia doszło na ul. Kasztanowej. Kierowca miał 40 lat. Jego auto miało do rzeki wjechać z dużą prędkością. Na miejscu działają służby.

Gołąb szpiegiem?

Zamieszczono dnia pt., 2021-04-23 08:39

Straż graniczna zażądała zarejestrowania sprawy kryminalnej przeciw gołębiowi, który wleciał na terytorium Indii z Pakistanu - informuje agencja PTI. Ptak miał mieć z przywiązaną do nogi podejrzaną karteczką z ciągiem cyfr.

Uczeń ma chodzić na religię lub etykę. Minister Czarnek zlikwiduje możliwość rezygnacji z obu przedmiotów

Zamieszczono dnia śr., 2021-04-21 11:58

Zmianę przepisów, zgodnie z którymi uczeń może chodzić na religię, etykę lub żaden z tych przedmiotów – zapowiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Mówił, że chodzi o likwidację trzeciej możliwości – rezygnacji z obu zajęć.

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty. Policjanci apelują o uwagę na drodze

Zamieszczono dnia wt., 2021-04-20 19:58

W poniedziałek 18 kwietnia policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku z udziałem motocyklisty w Piekle Dolnym (p. gdański, gm. Przywidz). W ciężarówkę skręcającą na teren z jednej z posesji uderzył jadący z naprzeciwka motocyklista.

Strony