05:05
8 maj 2021
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Powiat starogardzki: Być starostą jeden dzień, trening z wicestarostą? To wylicytujesz na WOŚP

Zamieszczono dnia pon., 2021-01-25 08:04

Przed nami finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I choć panująca pandemia może czasem pokrzyżować plany, to nie tym razem. Licytacje przeniosły się bowiem na platformę Allegro. Tradycyjnie samorządowcy z powiatu starogardzkiego mocno wspierają akcję, więc na jedną z licytacji organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji Starogard Gdański przekazali wyjątkowo interesujące...fanty.

 

Wyobraźcie sobie , że pewnego pięknego dnia zajmujecie miejsce starosty starogardzkiego, a poranek zaczynacie od aromatycznej kawy podanej w charakterystycznym kubku z zielono-niebieskim kwiatkiem. Tyle na początek, a dalej brzmi tylko lepiej, gdyż do kompletu macie: naprawdę wygodny fotel, narzędzia do wykonywania obowiązków, ekipę niesamowitych współpracowników, osobistego asystenta na czas pełnienia obowiązków służbowych, spotkania służbowe, w tym wizyta w najważniejszych miejscach budowy Powiatu a na koniec dnia czeka was jeszcze niespodzianka.

Starosta Kazimierz Chyła już się zastanawia, kto przejmie jego obowiązki na jeden dzień i serdecznie zachęca do udziału w aukcji.

Licytacja:

https://allegro.pl/oferta/dzien-bycia-starosta-starogardzkim-10147849018?fbclid=IwAR1fKqiipsVZFwTbbcZtkR-cCI7YBYztIPCpzgTDYpFcl_FNJTwIcvuIFPw

Na chwilę obecną wylicytowano 1825 złotych, ale do niedzieli stawka na pewno wzrośnie.

 

To jednak nie wszystko. Wicestarosta Patryk Gabriel na aukcję WOŚP przekazał wspólny trening sportowy w jednej z trzech opcji:

- trening swimrun, trening tenisa ziemnego, wycieczka rowerowa po powiecie starogardzkim.

Nie jest tajemnicą, że Patryk Gabriel to jeden z najbardziej wysportowanych samorządowców na Pomorzu. Wicestarostę można spotkać na basenie, ścieżce rowerowej, czy też korcie tenisowym. Wicestarosta chętnie biega, a jak ćwierkają wróbelki od niedawna ponoć trenuje też.. boks.

Przez wiele lat stał na czele niezwykle zmotywowanej i ambitnej drużyny piłkarskiej Radnych Powiatu Starogardzkiego, którzy przynajmniej raz do roku garnitury zamieniali na strój sportowy i w dniu wielkiego finału WOŚP brali udział w halowym turnieju piłki nożnej.

Licytować można tu:

https://allegro.pl/oferta/trening-z-patrykiem-gabrielem-10147924395?fbclid=IwAR2JG7Gb29vs7heUh9N9fuLLNygFcFSi53J4VC_baOm1KK93O4u7Vxvs56Y

Aktualna stawka w licytacji to 510 złotych.

 

Przypominamy. Finał z głową - takie jest hasło przewodnie tegorocznej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wielki finał już 31 stycznia.

info/foto/ powiat starogardzki