04:07
29 lipiec 2021
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

BMG Goworowski: działania w walce z koronawirusem

Zamieszczono dnia ndz., 2020-03-22 17:04

BMG Goworowski jako czołowy przedstawiciel na Pomorzu takich marek jak Mercedes-Benz czy Mazda, poważnie podchodzi do walki z koronawirusem.

Publikujemy komunikat firmy w całości:

W BMG Goworowski stosujemy rozwiązania, które minimalizują ryzyko rozprzestrzeniania wirusa oraz mamy wypracowane narzędzia do zapewnienia bezpieczeństwa zarówno Państwu jak i naszemu Personelowi.

✅Działania zapobiegawcze:
- samochód klienta po odebraniu przez doradcę oraz przekazaniu po wizycie w serwisie jest dezynfekowany w miejscach kontaktu (kierownica, dźwignia zmiany biegów, uchwyty na drzwiach)
-samochód zastępcze są każdorazowo dezynfekowane przed przekazaniem do klienta

✅Stosowane narzędzia:
Express Check-In – kontakt z serwisem jest ograniczony do minimum, rola klienta ogranicza się tylko do pozostawienia klucza w recepcji. Klient pozostawia samochód i wraca do domu. Nie musi przebywać w naszym obiekcie. Zakres usług, koszt usługi itd. jest uzgadniany z klientem telefonicznie podczas umawiania przez Konsultanta Contact Center oraz na bieżąco podczas wykonywanej usługi przez Doradcę Serwisowego. Połączenie tej usługi z pojazdem zastępczym jest najlepszą formą zachowania bezpiecznej izolacji klienta od czynników zewnętrznych.
- DoorToDoor – usługa proponowana w drugiej kolejności, polegająca na odebraniu pojazdu od klienta poprzez naszego doradce serwisowego oraz dostarczenie pojazdu do #MójSerwisBMGGoworowski

Zapraszamy do kontaktu:

Gdynia - 58 660 49 49
Gdańsk - 58 322 22 22
Bolesławice - 59 848 70 70

Komunikat BMG Goworowski