08:03
29 marzec 2020
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Toyota Carter Gdańsk z PRESTIŻOWĄ nagrodą !

Zamieszczono dnia pt., 2020-01-31 15:19

Toyota Carter Gdańsk otrzymała od Toyota Motor Poland bardzo cenną nagrodę: "TOP 1 największy udział na rynku lokalnym".

- Ciągłe doskonalenie doświadczonego zespołu. Nieustanna modernizacja stacji i konsekwentne budowanie relacji z zadowolonymi z nas klientami przynosi nam co roku wzrost sprzedaży – mówi Arkadiusz Lelukiewicz z Toyota Carter Gdańsk. - Oprócz największego udziału w lokalnym rynku rok 2019 podsumowaliśmy bardzo dobrym wynikiem w całej grupie „Chodzeń”, która w większości działa na znacznie bardziej chłonnym, stołecznym rynku.

Toyota Carter Gdańsk to z pewnością zjawisko niespotykane na współczesnym rynku motoryzacyjnym. Firma zajmuje się sprzedażą i obsługą samochodów marki Toyota od 1980 roku, a od 30 lat jest autoryzowanym partnerem Toyota Motor Poland. Przez ten czas bramy Toyota Carter Gdańsk opuściło kilkadziesiąt tysięcy nowych samochodów, a serwis wykonał setki tysięcy napraw. Firma nastawiona jest na długofalowe relacje z klientami. Tak indywidualnymi, jak i flotowymi. To sprawia, że relacja handlowa otwiera z czasem drogę przyjaźni i współtworzenia zupełnie niezależnych projektów.

mat: Toyota Carter Gdańsk