22:06
12 czerwiec 2021
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

III Last Minute Santa - Świąteczny rajd samochodowy

Zamieszczono dnia śr., 2019-10-09 11:33

Hoł hoł hoł! Merry Rajdmas! Zapraszają na trzecią edycję rajdu mikołajkowego. Na pewno nie dadzą się nudzić uczestnikom, których chętnie rozruszają przed świątecznym obżarstwem. Termin imprezy: 7 grudnia !

ZAPISY
Termin zgłoszeń: 20.11.-3.12.2019 r. Zgłoszenia przyjmują tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego, który zostanie udostępniony przed rozpoczęciem zapisów.

WAŻNE
1. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przez wszystkich członków załogi, niezależnie od tego czy są wpisani na listę startową czy nie.
2. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego.
3. Liczba miejsc ograniczona. Oznacza to, że zgłoszenia po terminie lub w dniu rajdu mogą nie zostać przyjęte z powodu wcześniejszego zapełniania listy startowej.

WPISOWE
Kwota wpisowego na Rajdzie wynosi:
- 40 złotych dla zgłoszeń wysłanych 20.11-3.12.2019.
- 50 złotych dla zgłoszeń wysłanych 4-6.12.2019.
- 60 złotych dla zgłoszeń w dniu rajdu

FORMA RAJDU
Uczestnicy nie otrzymają typowego itinerera... A nawet nie otrzymają żadnego itinerera. :) Jedynie listę miejsc z adresami, pod którymi będą ukryte zadania. Im dalej zadanie umieszczone od startu, tym więcej punktów będzie warte. Im trudniejsze pytanie i będzie kosztować więcej czasu na wykonanie, tym więcej punktów będzie warte. Ale jest haczyk - zła odpowiedź będzie skutkować punktami 'ujemnymi', czyli karą.
Punktów będzie sporo i czas, jakim będzie trzeba dysponować zdecydowanie nie wystarczy na odwiedzenie wszystkich podanych punktów. To uczestnicy już na starcie muszą zadecydować, które punkty chcą odwiedzić. Jedne łatwo odnaleźć, ale ciężko wydedukować odpowiedź - inne ciężko znaleźć, ale odpowiedź jest oczywista.
 

Informacja o biletach

  • Bilet normalny

     

    60 zł
  • Przedsprzedaż

     

    40-50 zł
(wpisowe)
 
red. / mat. prasowy