19:11
20 Listopad 2019
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Nowa Klasa V w salonie Mercedes-Benz BMG Goworowski. Są auta do jazd testowych

Zamieszczono dnia wt., 2019-06-18 12:04

Klasa V Mercedes-Benz w formie jakiej znamy ją obecnie zadebiutowała na rynku raptem pięć lat temu — i niemal od wejścia zaskarbiła sobie serca miłośników takich pojazdów, a z każdym rokiem coraz więcej ich pojawia się na drogach całego świata. Składa się na to cały zestaw usprawnień i najwyższa jakość wykonania, której próżno szukać w modelach konkurencji. Okazuje się że line-up w jaki poznaliśmy w 2014 roku to dopiero początek. W salonach BMG Goworowski pojawiła się odświeżona Klasa V od Mercedes'a.

Odświeżone modele V klasy wyróżniają się! Będzie to widać już na pierwszy rzut oka — zmiany w designie prawdopodobnie nie umkną żadnemu fanatykowi motoryzacji. Jak zapewnia producent, wszystkie one poczynione zostały po to, by wyglądem zbliżyć je do pasażerskich samochodów z portfolio firmy. Nowy projekt zderzaków (większe wloty, chromowane wstawki). Wariant AMG doczekał się zmienionego grilla. W środku Mercedes klasy V też przeszedł mały lifting. Samochody dostępne będą także w czterech nowych kolorach. Wszyscy miłośnicy komfortu będą z pewnością zachwyceni opcjonalnymi luksusowymi siedzeniami, które poza opcją kontroli temperatury są w oferują ich użytkownikom także masaż.

 

 

Ale na tym jeszcze nie koniec: znajdą się w nich bowiem czterocylindrowe silniki diesela: OM 654 (z V 250 d / 140 kW (190 hp) / 440 Nm oraz V 300 d / 176 kW (239 hp) / 500 Nm). W najwyższym wariancie samochód będzie potrzebował 7,9 sekundy by rozpędzić się do 100km/h. Projektanci obiecują jeszcze lepsze doświadczenie, samochody mają być dużo cichsze dzięki redukcji wibracji, a ze względu na zastosowany silnik który wcześniej dostępny był wyłącznie w klasie C oraz E, mają oferować dużo mniejsze spalanie. To także pierwsze modele w tej klasie, które opcjonalnie można nabyć ze skrzynią 9G-TRONIC.

Zapraszają w BMG Goworowski do bliższego poznania odnowionej literki V :-) Polubicje ją !

BCH, zdj. BMG Goworowski