22:07
2 lipiec 2020
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

W tym roku nie będzie VW Manii kolejna za rok w nowym miejscu!

Zamieszczono dnia śr., 2019-05-08 07:53

Smutna wiadomość: W tym roku nie tylko nie odbędzie się na Pomorzu wielotysięczny zlot Volkswagena - VW Mania. Nie ma co też liczyć na powrót imprezy do Pruszcza Gdańskiego. Organizatorzy dopinają nową lokalizację.

W komunikacje zdradzają, że pojawiły się spore przeszkody organizacyjne. -  Pojawiła się możliwość zmiany miejsca głównie z uwagi na lepsze warunki :1/4, drift itp - wyjaśnia na funpage VW Manii jeden z założycieli imprezy, Artur Kassin. - Niestety zabrakło czasu na formalności związane z uzyskaniem pozwolenia od MON. W przyszłym roku wracamy, na 99% na Pomorzu.

Organizatorzy chcą, aby impreza  wróciła już w 2020 roku, w znanym wszystkim terminie na przełomie lipca i sierpnia, już w nowym miejscu. Jak dowiedziała się www.polnocna.tv, ma to być lotnisko w Gdyni ( To właśnie tam nie udało się załatwić formalności) Tymczasem VW Maniacy przez 20 lat przyzwyczaili się do Pruszcza Gdańskiego i Powiatu Gdańskiego. Nieoficjalnie mówi się, o symbolicznym "przejeżdzie" przez Pruszcz Gdański. A my tymczasem zobaczmy relacje www.polnocna.tv z poprzednich edycji imprezy. Linki już w kolejnym poście na ten temat na www.polnocna.tv!

(Red.) www.polnocna.tv