03:06
23 czerwiec 2021
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Pomorski Wojewódzki Komendant OHP podpisała umowę o współpracy z Okręgowym Inspektorem Pracy w Gdańsku

Zamieszczono dnia pt., 2021-05-07 14:08

W 2021 roku Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku planuje podjąć działania oraz przedsięwzięcia mające na celu upowszechnianie wiedzy z zakresu przestrzegania przepisów prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Narzędziem do realizacji powyższego celu jest współpraca z partnerami społecznymi i innymi organizacjami, w zakresie przeprowadzania szkoleń i udzielania porad prawnych przez specjalistów PIP z zakresu prawnej ochrony stosunku pracy.

W związku z powyższym dziś w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku podpisano porozumienie o współpracy z Pomorską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy. Porozumienie sygnowali Wojewódzki Komendant OHP Anna Staniewicz oraz p.o Okręgowego Inspektora Pracy w Gdańsku Mariusz Pokrzywiński.

Warto zaznaczyć, żeobie instytucje mają już na koncie wspólne przedsięwzięcie - Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku jest partnerem konkursu "Pracodawca Pomorza - godny zaufania pracownikom młodocianym 2020" - organizowanego przez PWKOHP.

Tymczasem na stronie www.polnocna.tv oraz na naszym fanpage'u na Facebooku możecie co środę oglądać webinar przygotowany przez inspektorów z gdańskiej PIP, w których tłumaczą oni zmiany w prawie pracy i nietylko. Zapraszamy. 

  

Dodaj komentarz