06:05
8 maj 2021
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

W Pszczółkach powstaje nowy Posterunek Policji

Zamieszczono dnia śr., 2021-03-03 18:47

Już wkrótce zostanie oddany do użytku nowy Posterunek Policji w Pszczółkach. Obiekt spełniający wysokie standardy zarówno obsługi klientów, jak i w zakresie warunków pracy funkcjonariuszy istotnie wpłynie na wzrost poziomu bezpieczeństwa mieszkańców.

 

W Pszczółkach na ul. Lipowej trwa budowa nowego Posterunku Policji. Na działce nieodpłatnie przekazanej przez samorząd Gminy Pszczółki powstaje nowoczesny obiekt finansowany przez Komendę Główną Policji w ramach programu modernizacji.

 

Posterunek zapewni wysokie standardy zarówno jeżeli chodzi o obsługę klientów, jak i warunki pracy funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych. Dwukondygnacyjny budynek został zaplanowany w taki sposób, że spełni nawet rosnące wymagania związane z dynamicznym rozwojem Gminy Pszczółki, a co za tym idzie wzrostem liczby mieszkańców.

 

Obiekt, który zostanie w tym roku oddany do użytku, odpowiada na zapotrzebowania nie tylko lokalnej społeczności. Posterunek pozwoli na istotne podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców i z pewnością przyczyni się do jeszcze lepszego realizowania zadań przez policjantów.

info/foto: KPP w Pruszczu Gdańskim