06:05
8 maj 2021
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Trwają poszukiwania Michała Tomaszowskiego. Jego życie może być zagrożone!

Zamieszczono dnia wt., 2021-02-02 11:37

Policjanci z Gdańska szukają 20-letniego Michała Tomaszewskiego. Mężczyzna wczoraj około godziny 16 był po raz ostatni widziany przez rodzinę. Mężczyzna wyszedł z miejsca swojego pobytu i do tej pory nie skontaktował się z rodziną i przyjaciółmi. Z informacji, które zdobyli policjanci, wynika, że mężczyzna może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu.

 
Policjanci o zaginięciu mężczyzny zostali zaalarmowani wczoraj (1 lutego) tuż przed godziną 23. Przyjęto zgłoszenie o zaginięciu i od razu zaczęto szukać Michała Tomaszewskiego.
 Michał Tomaszewski wyszedł z miejsca swojego zamieszkania przy ul. Węsierskiej w Gdańsku, pozostawił w mieszkaniu wszystkie rzeczy osobiste. Mężczyzna do tej pory nie skontaktował się ze swoją rodziną oraz przyjaciółmi. Z informacji, które zdobyli policjanci, wynika, że mężczyzna może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu.
 
Komendant komisariatu na Osowej wszczął alarm dla policjantów, którzy szukają Michała. Policjanci sprawdzają zapisy z kamer monitoringu oraz analizują zdobyte informacje. Kilkudziesięciu policjantów prewencji wspieranych przez policjantów z wydziału kryminalnego i Oddziału Prewencji Policji z Gdańska szuka zaginionego 20-latka. Policjanci sprawdzają miejsca, w których może przebywać mężczyzna, sprawdzane są szpitale, przychodnie, parki, skwery, przystanki komunikacji miejskiej. Przekazano informację o zaginionym do korporacji taksówkarskich  i ZTM. Policjanci sprawdzają zapisy z kamer monitoringu oraz analizują zdobyte informacje.
Michał Tomaszewski w dniu zaginięcia ubrany był  w czarne spodnie, czarne buty New Balance, skóro- podobną czarną kurtka z kapturem, czarna bluza H&M. Michał Tomaszewski ma 186 cm wzrostu, waży ok. 100 kg, ma włosy w kolorze ciemnego blondu - do ucha - z tyłu wygolone i przygarbioną posturę.
 
W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu  lub ustaleniu jego miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o kontakt z komisariatem policji przy ul. Balcerskiego 35 w Gdańsku pod nr. tel. dyżurnego: 47 741-11-22 lub pod numerem alarmowym 112.
info/foto: KWP w Gdańsku