06:05
8 maj 2021
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Gmina Pruszcz Gdański: Wójt sprzątnie ci mieszkanie? Tak! Jak wylicytujesz

Zamieszczono dnia pon., 2021-01-25 11:03
Pisaliśmy o samorządowcach z powiatu starogardzkiego i ich propozycjach licytacji na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Czas na powiat gdański, a konkretnie na Gminę Pruszcz Gdański. Wójt Magdalena Kołodziejczak wystawiła na licytację usługę sprzątania mieszkania/domu - dodajmy wykonaną osobiście.  
 
- W tym roku zbieramy tak potrzebne środki dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Kiedy dziecko choruje, jesteśmy w stanie zrobić absolutnie wszystko, by mu pomóc – uważa M. Kołodziejczak, która, na dowód tego, wystawia na licytację nietypową usługę, polegającą na wysprzątaniu mieszkania lub domu - informuje w ogłoszeniu Magdalena Kołodziejczak - Mały domek sprzątam kompleksowo, duży na 50 procent, a do takiego o powierzchni ponad 200 metrów, przychodzę z ekipą! – zapowiada wójt, która, poprzez licytację z przymrużeniem oka, chce nadać rozgłos poważnej sprawie, jaka jest zbiórka pieniędzy na leczenie dzieci.
 
Warto dodać, że wójt Magdalena Kołodziejczak od lat gra dla Orkiestry, nie tylko przekazując fanty i licytując, ale także kwestując osobście razem z innymi wolontariuszami.
Link do skarbonki pniżej:

 

info/foto/Gmina Pruszcz Gdański