11:05
8 maj 2021
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Kulturysta z Pruszcza pomaga potrzebującym. Fajna akcja!

Zamieszczono dnia pon., 2021-01-04 12:29

Wielokrotny Medalista i Mistrz Polski Mens Physique - DANIEL CHEŁKOWSKI zachęca do licytacji, w której można pomóc potrzebującemu. ZAPRASZAMY DO LICYTACJI VOUCHERA NA PRZEMIANĘ sylwetki. Wspomniany VOUCHER obejmuje indywidualne wsparcie Trzykrotnego Mistrza Świata w Zawodach Sylwetkowych - Daniel Chełkowskiego - Chełek Zawodnik Wbbf to dobry specjalista od zdrowego trybu życia i budowania sylwetki. Mogliście o nim czytać na łamach www.polnocna.tv.

Zwycięzca licytacji wraz z Voucherem otrzymuje m.in.: suplementy diety od Hi Tec Nutrition, miesięczną konsultację, wywiad żywieniowy i treningowy, indywidualne dostosowanie diety, treningu, suplementacji Hi Tec Nutrition oraz analizę postępów wraz ze wsparciem 24/7.

Środki z licytacji będą wsparciem w finansowaniu turnusów rehabilitacyjnych Bartka!

Bartek to niesamowity facet!

Inżynier, pływak, triathlonista, ratownik wodny, gitarzysta, honorowy krwiodawca… Ale przede wszystkim, to niezwykle pozytywny, chętny do pomocy i zawsze uśmiechnięty przyjaciel. Przez całe życie pomagał innym i uratował wiele żyć.

Teraz on sam potrzebuje Waszej pomocy!

1 stycznia 2019, miał nieszczęśliwy wypadek i doznał bardzo ciężkiego urazu mózgu. Przeszedł trudną operację ratującą życie, ale lekarze przez wiele tygodni nie dawali mu szans. Pomimo bardzo złych początkowych rokowań, Bartek niesamowicie walczy o swe życie i zdrowie!

Pomóżcie - link do licytacji na naszym FB.

Red. / Zdj. Arch