12:05
8 maj 2021
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Legendarna sieć sklepów ALDI otwiera się w Gdańsku!

Zamieszczono dnia pt., 2020-12-25 18:14

We wtorek 29 grudnia o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzą trzy nowe sklepy ALDI, zlokalizowane w Gdańsku przy ulicach Rajskiej 8, Limbowej 1 oraz Noskowskiego 1.

Z okazji otwarcia przez 10 dni na klientów czekać będą specjalne promocje sięgające nawet do 42%.Łączna powierzchnia nowych sklepów wynosi ponad 3500 m2.Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników w każdej z nowych lokalizacji.
-Pomorze to dla sieci ALDI bardzo ważny region. Wybierając lokalizacje naszych nowych sklepów w Gdańsku kierowaliśmy się przede wszystkim dbałością o komfort i doświadczenia zakupowe naszych klientów. Lokalizacja jest bowiem kluczowym czynnikiem wyboru sklepu na codzienne zakupy. Wierzymy, że ALDI spotka się z entuzjastycznym przyjęciem, stając się ulubionym sklepem zarówno ze względu na jakość asortymentu, jak i komfort zakupów– mówi Bartosz Jędrzejewski, Kierownik Sprzedaży ALDI Polska.

Od początku epidemii koronawirusa sieć sklepów ALDI przestrzega wszystkich wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. ALDI wprowadziło również we wszystkich sklepach własną procedurę higieniczno-sanitarną. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, sieć zmieniła formułę świętowania. Przygotowano liczne promocje cenowe, z których klienci korzystać będą mogli aż 10 dni. Od 29grudnia do 09 stycznia klienci odwiedzający nowe sklepy sieci będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Promocją objęte zostaną między innymi docenione przez klientów w Wielkim Teście ALDI Kiełbaski Norymberskie marki HoWe, czekolada Orzechowa Château, bio Oliwa z oliwek Gut Bio czy sok wieloowocowy Pure Fruit. Dodatkowo w trakcie 10 dni świętowania klienci będą mieli okazję skorzystać również z sięgającego nawet 42% rabatu na ponad 200 produktów spożywczych. Klienci, którzy w pierwszych dniach otwarcia odwiedzą sklep otrzymają również drobny upominek w postaci torby zakupowej wielokrotnego użytku, smyczy lub żetonu do wózka.

Wszystkie trzy sklepy przygotowane są zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Na szczególną uwagę zasługuje sklep przy ul. Rajskiej, który ze względu na swoje położenie w ścisłym centrum miasta jest wizytówką sieci ALDI w Gdańsku. Posiada niestandardowe wykończenie wnętrza komponujące się z całym budynkiem oraz nawiązujące do starego miasta Gdańska. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Wszystkie trzy sklepy wyposażone są bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Znalazły się tu również pokój dla matki z dzieckiem oraz toaleta. Sklepy otwarte będą od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00.Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników w każdej z nowych lokalizacji. Łączna powierzchnia wszystkich trzech sklepów to ponad 3500 m2 w tym przy ul. Rajskiej 1050m2, przy ul. Limbowej 1187 m2 oraz przy ul. Noskowskiego 1341m2.

O ALDI

ALDI jest jedną z wiodących firm handlowych w Europie, według raportu Global Powers of Retailing 2019 firmy Deloitte utrzymuje też swoją pozycję jednego z 10 największych detalistów na świecie. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Strategia ALDI to wyselekcjonowany asortyment wysokiej jakości w dobrej cenie. ALDI jest sklepem ulubionych produktów, świeżych, wyjątkowych i na każdą kieszeń. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

Red.