12:05
8 maj 2021
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Policjanci ustalają przyczyny wypadku śmiertelnego w Gołębiewie Wielkim

Zamieszczono dnia pt., 2020-12-11 21:10

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku ze skutkiem śmiertelnym w Gołębiewie Wielkim.  W czwartek 10 grudnia volkswagen uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 21-letni kierowca. Teraz śledczy dokładnie analizują całe zdarzenie, żeby szczegółowo je odtworzyć i ustalić jego przyczyny oraz okoliczności.

 

W czwartek 10 grudnia około godziny 16.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku w Gołębiewie Wielkim (Powiat gdański, Gmina Trąbki Wielkie).

Funkcjonariusz natychmiast skierował tam patrol. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wstępnie ustalili jego przebieg. Wg tych ustaleń osobowy volkswagen jadąc w z kierunku miejsc. Kaczki zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 21-letni kierowca.

 

Policjanci z drogówki pod nadzorem prokuratora i Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim przy udziale technika kryminalistyki wykonali oględziny pojazdu, miejsca zdarzenia oraz szkic i zdjęcia. Samochód został zabezpieczony w celu przeprowadzenia dalszych badań.

 

Obecnie śledczy dokładnie badają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

info/foto: KPP w Pruszczu Gdańskim