07:06
15 czerwiec 2021
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Toyota Trójmiasto rozpoczęła sezon 2020

Zamieszczono dnia pon., 2020-06-29 14:11

Miłośnicy motoryzacji z Trójmiasta i okolic, są już mega spragnieni spotkań i eventów na świeżym powietrzu. Właściciele samochodów Japońskiego producenta postanowili przywitać sezon 2020 inauguracyjnym "spotem" na parkingu CH Osowa. Co można było zobaczyć na miejscu? Pomimo zmiennej pogody i przewidywanej deszczowej aury, frekwencja Toyot z pewnością dopisała.

Na miejscu można było zobaczyć kilka legendarnych linni z Japońskiego świata motoryzacji - przedewszystkim parę generacji  (IV, V, VI i VII) sportowego coupe Celica. Pojawiła się uwielbiana przez Amerykanów para: Toyota Previa oraz Toyota Camry. Zjawiły się ładne egzemplarze Toyoty Avensis 1-wszej i 2-giej generacji. Fajnie przygotowana Corolla z serii T, też zwracała uwagę.

Gwiazdą imprezy z pewnością została dopieszczona i wymuskana Toyota MR2 - małe auto sportowe typu targa. 

 

 

Można było zobaczyć tam kilka ładnych i zadbanych modeli samochodów oraz sporo ciekawie zmodyfikowanych samochodów. Trochę szkoda, że dziś już w większości takich samochodów się nie produkuje (bo znaczą większość stanowiły samochody sportowe), gdyż te, ustąpiły miejsca SUV'om i crossoverom.

Dość pitu-pitu, rzućcie okiem na zdjęcia...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst i zdjęcia: Bartłomiej Chruściński