03:01
24 styczeń 2021
niedziela

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Serwis Haller wydał pierwszego Opla Corsę z napędem elektrycznym

Zamieszczono dnia ndz., 2020-05-10 12:00

Partner sieciowy Opel Poland – Serwis Haller przekazał kluczyki do pierwszego sprzedanego Opla Corsy-e. Ten całkowicie elektryczny model niemieckiej marki, wydany przez najstarszego i największego dealera marki Opel na Pomorzu to egzemplarz w wersji EDITION wyposażony w elektryczny napęd o mocy 136 KM. Klienci odebrali kluczyki w gdańskim salonie Serwis Haller.

Zdecydowałem się kupić Nowego Opla Corsę-e z napędem elektrycznym głównie ze względu na piękną stylistykę i najnowsze rozwiązania technologiczne, w tym ekologiczny, zero-emisyjny silnik z parametrami niespotykanymi u konkurentów w tym segmencie. Zarówno cena, osiągi i zasięg do 330 kilometrów zachęciły nas do wyboru modelu marki Opel. Nasz nowy samochód wyposażony jest między innymi w panoramiczną kamerę cofania czy podgrzewane fotele i kierownicę – powiedział p. Robert, nabywca elektrycznego, miejskiego Opla.

Serwis Haller postanowił uhonorować klientów, którzy jako pierwsi odebrali w pełni zelektryzowanego Opla Corsę. W ramach nowej usługi „Serwis Haller Auto Kosmetyka & Spa”, samochód bezpłatnie opatrzony został pełnym pakietem ochrony karoserii dedykowanym dla aut nowych, dzięki czemu na długi czas zachowana zostanie głębia koloru i nadzwyczajny połysk lakieru. Z kolei wnętrze szczegółowo zaimpregnowano, aby lepiej znosiło trudy codziennej eksploatacji. W ramach usługi, zabezpieczono takie elementy jak lakier, felgi, klosze lamp, szyby oraz tapicerka, a wraz z kluczykami wręczony został unikatowy brelok Serwis Haller.

„Bardzo się cieszę, że pierwszy, w pełni elektryczny Opel Corsa-e wyjechał na trójmiejskie drogi. To świetny samochód, o wyjątkowych parametrach i jestem przekonany, że będzie długo służył naszym Klientom” – powiedział Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.
Sprzedaż elektrycznych samochodów marki Opel, to nie tylko specjalność, ale i tradycja w działalności trójmiejskiego dealera. W 2012 roku, jako pierwszy dealer niemieckiej marki w Polsce, dostarczył klientom pionierskie Ople Ampery generacji 1. W 2019 roku wydał Klientowi flotę w pełni elektrycznych modeli Ampera-e, które zasiliły tabor gdyńskiej firmy car-sharingowej MiiMove.

Info: Serwis Haller