18:07
11 lipiec 2020
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

#zostańwdomu. Akcja serwisowa Ford Polska

Zamieszczono dnia wt., 2020-03-24 06:38

Bezpłatne usługi w ramach akcji Serwis #zostańwdomu wprowadza Ford Polska. Obejmują one odbiór pojazdu od klienta (door to door), pełną dezynfekcję przed przekazaniem auta oraz pakiet Ford Video Check. Działania te mają na celu minimalizowaniu ryzyka zarażenia koronawirusem.

Podczas obsługi pojazdu pracownicy serwisu używają rękawiczek jednorazowych, zaś narażone na dotyk elementy samochodu są dezynfekowane specjalistycznymi środkami. Ponadto wdrożono procedurę regularnej dezynfekcji rąk, a obsługa zamiast uściskiem dłoni przywita klienta po prostu uśmiechem.

Wprowadzona została także bezpłatna obsługa serwisowa “door to door”.  - Jednym słowem odbierzemy, a po wykonanej usłudze dowieziemy samochód pod dom klienta. Bezpłatny pakiet wchodzący w skład akcji Serwis #zostańwdomu na życzenie klienta można wzbogacić o płatną usługę ozonowania pojazdu – mówi Bogusław Głód, dyrektor zarządzający Ford Polska.

Ford Video Check to usługa realizowana przez wszystkie Autoryzowane Serwisy marki Ford. Dzięki niej można szybko i wygodnie komunikować się z doradcą bez konieczności wychodzenia z domu, a w ciągu kilku godzin od odebrania przez serwis auta od klienta zostaje przesłany sms'em link do filmu z omówieniem stanu pojazdu. Pod linkiem znajduje się również karta przeglądowa. W jasny i czytelny sposób prezentowane są w niej rekomendacje serwisu dotyczące poszczególnych elementów pojazdu. Lista uzupełniona jest kolorami:

●      kolor zielony: wszystko jest w porządku

●      kolor żółty: rozważ wymianę bądź naprawę wskazanego podzespołu

●      kolor czerwony: część wymaga wymiany

W przesłanych materiałach znajdzie się również oferta, którą można zaakceptować "online".

Program serwisowy wprowadzony jest w całej sieci i każdy diler Forda pracuje na tej platformie. Akcja Ford Serwis #zostańwdomu potrwa 2 miesiące z możliwością jej przedłużenia w zależności od potrzeb. Klient może wybrać dilera, datę i godzinę, która go interesuje oraz ofertę. Potwierdzenie umówienia przychodzi natychmiast na podany adres mail.

Klienci mogą umówić się na serwis za pomocą strony internetowej: https://www.ford.pl/serwis/moj-pojazd/umow-serwis#!/vehicle-step

Info: Ford