05:07
7 lipiec 2020
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Koronawirus kontra Trójmiejscy Dealerzy Samochodów

Zamieszczono dnia pt., 2020-03-13 17:15

O czym na pewno nie myślimy podczas empidemii? O zakupie nowego auta, biegniemy raczej po konserwy. Ale jako, że biznes musi się kręcić, dealerzy nie dają o sobie zapomnieć, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i komfort klientów.

Na Trójmiejskim rynku rzuciło nam się w oczy:

BMG Goworowski - usłkuga serwisowa Door to Door, w której doradca serwisowy odbierze Wasze auto i dostarczy je do serwisu. Umawiać można się już od poniedziałku.

Bawaria Motors Gdańsk - Dealer BMW - Serwis i sprzedaż pracują bez zmian, ale samochody demonstracyjne oraz poręcze, klamki i szafki w salonie są regularnie dezynfekowane i przemywane. Po każdej jeździe testowej wnętrze auta jest dezynfekowane. Dodatkowo dealer zachęca do kontaktu drogą telefoniczną i mailową.
Dla klientów serwis oferuje ozonowanie pojazdu, w celu dezynfekcji.

City Motors Volkswagen Gdańsk - pełna dezynfekcja salonu i samochodów. Ze względów zrozumiałych dealer przeprasza, że doradcy nie będą podawać ręki na powitanie - ograniczą się do szerokiego uśmiechu.

Hyundai Margo Car Spa i Toyota Carter Gdańsk - Przypominają, że w ofercie ma ozonowanie pojazdu, które służy dezynfekcji. Usługa dla pojazdów wszystkich marek.

Fot. Facebook "Bawaria Motors Gdańsk - Dealer BMW"
Red. Mikołaj Stolarski