02:09
23 Wrzesień 2020
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Pruszcz Gdański: Kobieta i Pieniądze - rusza nowy klub

Zamieszczono dnia ndz., 2020-01-26 20:00

3 lutego w Pruszczu Gdańskim rusza nowa, ciekawa inicjatywa dla kobiet. W Szkole Podstawowej nr 2 odbędzie się spotkanie dla Pań, które chciałyby się edukować z zakresu ekonomii i zarządzania finansami - głównie swoimi własnymi.  

- Klub zrzesza kobiety, które chcą być niezależne i wolne finansowo. Spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami, tworzymy wspólne biznesy, budujemy społeczność kobiet niezależnych i edukujemy wg metody 7 Kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet - mówi Izabela Kulesza, organizatorka - Projekt powstał w oparciu o doświadczenie i edukację przekazywaną przez Dominikę Nawrocką w jej książce. Dominika na swej ścieżce życiowej doświadczyła wielu mocnych momentów, które doprowadziły ją do tego, co dzisiaj robi: prowadzi biznes, inwestuje i edukuje inne kobiety. Wraz z grupą fantastycznych kobiet buduje społeczność kobiet w całej Polsce, a niedługo być może i za jej granicami - dodaje pani Kulesza. 

Spotkania będą się odbywały w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Szkole Podstawowej nr 2 w Pruszczu Gdańskim przy ul. Tysiąclecia 5. Wszsystko zacznie się networking i poznawaniem się nawzajem. Następnie przez ok. 45 minut będzie się odbywał panel edukacyjny. Uczestnictwo w Klubie jest płatne i wynosi 29 zł. Więcej informacji znajdziecie na fb wydarzenia.

info/foto: Facebook/Pierwsze Spotkanie Klubu Kobieta i Pieniądze w Pruszczu Gdańskim