01:07
15 lipiec 2020
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Nowy salon marki Ford już w Gdańsku!

Zamieszczono dnia pt., 2020-01-17 23:18

Największa grupa dealerska w Trójmieście, firma Plichta, otworzyła właśnie dla swoich Klientów nowy salon marki Ford w Gdańsku.
Nowy Salon marki Ford należący do Grupy firmy Plichta został otwarty 17 stycznia 2020 roku. Salon mieści się w gdańskich szadółkach przy ulicy Lubowidzkiej 50 i położony jest w niedalekiej odległości od innych salonów firmy Plichta – Audi, Volkswagena, Skody i Seata.

Nowy salon i serwis Ford Plichta, to największy tego typu obiekt marki Ford w północnej Polsce. Powierzchnia całkowita to prawie 3,8 tyś mkw, w ramach której wchodzi ekspozycja samochodów nowych: osobowych i dostawczych, samochodów używanych oraz serwis. Całość koncepcji nowego salonu spełnia nie tylko najwyższe standardy marki Ford, ale jest zbudowana w koncepcji Ford Store, co oznacza możliwość oferowania Klientom najbardziej prestiżowej linii Vignale, Mustangów oraz sportowej linii RS.

Najnowszy obiekt oferuje Klientom możliwość obejrzenia aż 15 aut nowych osobowych, 8 aut dostawczych i dysponuje powierzchnią dla 35 samochodów używanych. Dodatkowo w naszym obiekcie mieści się profesjonalny serwis, w ramach którego naszym Klientom oferujemy: 9 stanowisk serwisowych, 3 stanowiska diagnostyczne najazdowe i stanowisko do badania geometrii – wylicza Dyrektor Zarządzający Krzysztof Dobrowolski.
Salon i serwis jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:00-19:00 i w soboty od 07:00 do 15:00. Na wszystkich naszych Klientów czeka nie tylko miły uśmiech i pyszna kawa, ale przede wszystkim pełna gama modeli marki Ford, którą będzie można przetestować – mówi Kierownik Sprzedaży Dorota Jasińska. Co więcej w naszym salonie znaleźć można takie perełki jak Mustang Bullitt, który naprawdę jest wart obejrzenia na żywo – dodaje.

W ramach oferty samochodów nowych oferujemy naszym Klientom pełną gamę samochodów dostawczych w ramach Ford Transit Centrum. Samochody dostawcze są jednym z kluczowych segmentów marki Ford, które znajdują zainteresowanie wśród klientów. Oferowane przez nas samochody spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. W ramach Transit Centrum oferujemy nie tylko kultowego już Transita, plasującego się na 3 pozycji sprzedaży wśród aut dostawczych, ale także inne modele, jak np. Curier lub Custom Conect. Transit Centrum to nie tylko sprzedaż samochodów dostawczych, ale ich personalizacja poprzez możliwość specjalistycznych zabudów oraz dostosowania pojazdów do potrzeb profesjonalistów z konkretnej branży – prezentuje Bartłomiej Budzisz Kierownik Transit Centrum.
Tak więc Nowy Rok firma Plichta rozpoczęła mocnym akcentem motoryzacyjnym dzięki któremu mieszkańcy Trójmiasta będą mogli znaleźć kompleksową ofertę w jednym miejscu.

Mat: Ford Plichta