05:07
29 lipiec 2021
czwartek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

1 grudnia pojadą Mikołaje na Motocyklach

Zamieszczono dnia pt., 2019-11-22 11:13

Jak co roku, także i w tym, Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklowe organizuje paradę "Mikołaje na Motocyklach", czyli największą motocyklową akcja charytatywną w Polsce. Jej celem jest pomoc dzieciom w trudnej sytuacji materialnej, maluchom z domów dziecka i tym, które przebywają w szpitalach lub cierpią na choroby zagrażające ich życiu.

Mikołaje wystartują w niedzielę, 1 grudnia o godz. 11:00 ze Stadionu Energa Gdańsk. W świątecznych nastrojach przejadą przez całe Trójmiasto, aż do Gdyni.

Zgłoszenia udziału w Paradzie na: www.mikolaje.gd.pl oraz tsm.org.pl

Mikołaje! Mikołaje!
Z przyjemnością informujemy, iż cegiełko-naklejki będą czekać na Was w punktach dystrybucji od wtorku 12 listopada. Dystrybucja prowadzona jest do dnia 29.11.2019, później jedynie na bramkach wjazdowych!

Jak co roku zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wykupienie cegiełki jeszcze przed imprezą - ułatwi to nam wszystkim formowanie parady i rejestrację uczestników. Pamiętajcie - nie ma co czekać na ostatnią chwilę, nawet jeśli finalnie nie weźmiesz udziału w przejeździe bo (np. sprzęt odmówi), żaden grosz z Twojej cegiełki się nie zmarnuje!
W zeszłej edycji, w trakcie akcji, ze sprzedaży cegiełek uzyskaliśmy 52 033 zł, do puszek udało się zebrać 1101, 34 zł. Czyli razem 53 134, 34 zł.

Udało się ufundować za to prawie 11 tysięcy obiadów dla dzieci z ośrodków szkolno- wychowawczych w Starogardzie Gdańskim, Wejherowie, Czersku, Bytowie, Uśnicach, Człuchowie, Tczewie, Pucku, Gdyni i Gdańsku, tylko w zeszłym roku - piszą organizatorzy.
 
mat. organizatora, zdj. plakat