22:07
6 lipiec 2020
poniedziałek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Katie Melua wystąpi w Gdyni

Zamieszczono dnia sob., 2019-11-16 17:26

Katie Melua jest jedną z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek -  sprzedała ponad 11 mln albumów, otrzymała za nie ponad 50 platynowych płyt w wielu krajach.  

Artystka pochodzi z Tbilisi (Gruzja), mając kilka lat przeniosła się razem z rodziną do Wielkiej Brytanii. Ukończyła prestiżową uczelnię - Brit School of Performing Arts. 

Jej niezwykły, głęboki i ciepły głos oraz sposób w jaki interpretuje utwory i opowiada historie piosenkami, stały się jej znakiem rozpoznawczym.

Katie Melua jest jedną z najbardziej utytułowanych i najlepiej sprzedających się artystek w Wielkiej Brytanii. Wydała dotychczas 7 albumów studyjnych, które znalazły się na szczytach list przebojów: Call Off The Search, Piece By Piece, Pictures, The House, Secret Symphony, Ketevan oraz samodzielnie wyprodukowany In Winter.

Znakomita autorka tekstów, kompozytorka i aranżerka takich hitów jak Nine Million Bicycles, The Closest Thing to Crazy.

Od rozpoczęcia kariery w 2003 roku Katie Melua nieustannie koncertuje na całym świecie, urzekając publiczność swoim ciepłym głosem i czarującą osobowością.

Na koniec 2019 roku zaplanowane jest wydanie koncertowego albumu z udziałem Gori Women's Choir (Gruzińskiego Chóru Żeńskiego) - Live in Concert.

Na koncertach w Polsce w 2020 roku publiczność będzie mogła usłyszeć wszystkie znane przeboje artystki, a także utwory z nowego studyjnego albumu nad którym obecnie pracuje.

 

Koncerty w Polsce: 

7.10.2020 – Gdynia, Gdynia Arena

8.10.2020 – Warszawa, Torwar

9.10.2020 -  Wrocław, Hala Stulecia
Więcej informacji: 

www.koncerty.com

www.katiemelua.com

www.facebook.com/katiemeluamusicBilety dostępne bedą w sieci sprzedaży EVENTIM www.eventim.pl

od 22 listopada, godz. 11.00