13:06
6 czerwiec 2020
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Rozpoznajesz go? Policjanci szukają tego mężczyzny

Zamieszczono dnia sob., 2019-10-19 14:11

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży paliwa z jednej ze stacji paliw w Straszynie. Związek z prowadzonym dochodzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informację na jej temat, proszeni są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawcy kradzieży paliwa. Do zdarzeń doszło 10 i 12.09.2019r. na stacji paliw Circle K w Straszynie. Związek z kradzieżą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Jeździ on samochodem osobowym m-ki Audi w kolorze srebrnym.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę sierż. szt. Janusz Śliwa dzwoniąc pod nr 58 78-54-253  lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komunikat: 

KPP Pruszcz Gdański