10:08
15 Sierpień 2020
sobota

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Gdańsk: Krwisty czwartek przed miejska komendą

Zamieszczono dnia czw., 2019-09-19 11:59

Dziś od godziny 8.30 do 13:00 na parkingu Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku trwała zbiórka krwi. Do czerwonego ambulansu z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku zgłaszają się policjanci, pracownicy gdańskiej komendy, pracownicy Urzędu Miejskiego w Gdańsku i mieszkańcy Gdańska.


Dziś  od godziny 8.30-13.00 przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody 27 po raz kolejny odbyła się akcja poboru krwi przeprowadzana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku. Do ambulansu do godziny 10:00 zgłosiło się już kilkanaście osób, a wśród nich policjanci i pracownicy KMP w Gdańsku oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Gdańsku.
Postawa policjantów i pracowników Policji i Urzędu Miejskiego w Gdańsku, którzy mimo natłoku codziennych obowiązków służbowych potrafią znaleźć chwilę by oddać krew osobom potrzebującym jest wyrazem ich wielkiego serca i postawą godną naśladowania.
Dzisiejsza zbiórka trwała do godziny 13.00. Kolejna zbiórka krwi na parkingu KMP w Gdańsku planowana jest w listopadzie.

info/foto: KMP w Gdańsku