15:12
6 Grudzień 2019
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Jaguar w ZOO - świetny pomysł dealera

Zamieszczono dnia śr., 2019-08-07 08:58

Od 5 sierpnia do 30 września 2019 roku wszyscy odwiedzający ogród zoologiczny w Gdańsku będą mieli okazję natknąć się na atrakcję w postaci niecodziennej ekspozycji trójmiejskiego dealera British Automotive Gdańsk.

Gdański Ogród Zoologiczny, to miejsce niezwykłe i chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców Trójmiasta. Można spotkać tam wiele gatunków z rodziny kotowatych, lecz nie ma w nim Jaguara.  British Automotive Gdańsk w ramach projektu JaguArt zdecydowało o umieszczeniu w Gdańskim ZOO ekspozycji w niekonwencjonalnej formie. W kontenerze ekspozycyjnym , zbudowanym specjalnie na tę okoliczność demonstrujemy Jaguara E-Pace oklejonego w cętki.

Przed ekspozycją pojawiła się także tabliczka gatunkowa, identyczna jak dla wszystkich pozostałych zwierząt w ZOO w zabawny sposób przedstawiająca Jaguara E-Pace jako mieszkańca ZOO.

 

 

Pragniemy zwrócić także uwagę w ramach akcji społecznej, że Jaguar jest gatunkiem bliskim zagrożenia wyginięciem a jego liczebność stale obniża się. Chętnie wspieramy tego typu inicjatywy, gdyż nasza polityka w dużej mierze opiera się na zrównoważonym rozwoju z naciskiem na dbałość o środowisko.

W ramach projektu JaguArt pojawi się jeszcze wiele niespodzianek i spotkań związanych ze sztuką.

Wstawienie samochodu do ZOO, to inauguracja rozpoczęcia projektu jak i dni otwartych marki Jaguar w British Automotive Gdańsk na które serdecznie zapraszamy.

mat. prasowy