07:07
10 lipiec 2020
piątek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Stena Line zaprasza na Auto Potop: Motoryzacyjny rejs do Szwecji

Zamieszczono dnia wt., 2019-06-25 16:52

Jeżeli fascynuje Cię motoryzacja i zarazem Skandynawia – mamy coś dla Ciebie. Wybierz się na Auto Potop, zachwyć się samochodami innych uczestników, weź udział w concours d'élégance i przemierzaj szwedzkie drogi.

Piękno motoryzacji w niezwykłym otoczeniu - to Auto Potop! Dołącz do wyjątkowego wydarzenia - zabierz swój samochód przez morze, do Szwecji. Poznaj niezwykłe samochody innych uczestników, zwiedzaj Skandynawię, weź udział w rajdzie na orientację. Wyciągnij swoją perełkę z garażu i pochwal się nią innym!


Wydarzenie Auto Potop to wspólna wyprawa – najpierw wielkim statkiem przez morze, a potem drogami Szwecji. Dotrzesz na niedaleki kemping, dobrze położony do dalszych wycieczek, na które wybierzesz się w jedną lub więcej z przygotowanych przez nas tras. Zobaczysz te słynne skandynawskie krajobrazy! Podczas wydarzenia zaprezentujesz swoje auto i poznasz samochody innych uczestników. Wystaw swoje auto w Concours d'élégance i wygraj nagrodę - rejs ze Stena Line!


Przed Tobą dwie noce na statku Stena Line oraz aż trzy dni w Szwecji. Podczas rejsów możesz podziwiać morze – po horyzont. Na przepięknie położonym kempingu czekają wygodne domki, grill i całe wieczory na zdobycie nowych przyjaciół. W cenie noclegi na statku, noclegi na kempingu, śniadania i kolacja oraz udział w konkursach i aktywnościach. Decyduj i rób rezerwację jak najszybciej - liczba miejsc ograniczona!

 

PROGRAM IMPREZY:

 

Wypłynięcie:

30.08.2019 (Rejs z 2 noclegami na statku, 2 noclegami w Szwecji na kempingu oraz 3 dniami w Szwecji).

 

W cenie od 1499 zl 1199 zł na osobę:

● rejs promem;

● transport samochodu do Szwecji i z powrotem;

● 3 śniadania (1 na statku, 2 na kempingu);

● rozrywka na pokładzie, w tym dyskoteka;

● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (2 noclegi) i TV;

● miejsce noclegowe w 4-os. domku z dostępem do łazienki, na kempingu w Szwecji (2 noclegi);

● kolacja grillowa na kempingu (pierwszy wieczór);

● ognisko wieczorem na kempingu;

● wieczór organizacyjny na statku w rejsie do Szwecji;

● trasy zwiedzania samochodowego do wyboru;

● udział w rajdzie na orientację;

● concours d'élégance i inne aktywności;

● ubezpieczenie NNW i KL.

 

Uwaga:każdy uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania zasad ruchu drogowego. Impreza nie jest zorganizowanym przejazdem kolumny samochodów, w związku z czym nie zamykamy dróg dla ruchu ogólnego. Każdy uczestnik odpowiada za siebie.

Rejs w piątek 30 sierpnia o godz. 19:30

red. / mat. prasowy