09:07
14 lipiec 2020
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Skarszewskie Dni Zdrowia 2019 już wkrótce

Zamieszczono dnia wt., 2019-05-14 10:36

W sobotę 8 czerwca o godzinie 9:00 odbędą się Skarszewskie Dni Zdrowia w Gminnym Ośrodku Zdrowia i nie tylko. Impreza będzie się odbywała w kilku miejscach jednocześnie, a na przybyłych będą czekać lekarze specjaliści: kardiolog, neurolog, laryngolog, pediatra, dermatolog, internista, ginekolog.

Wszystkie wizyty będą bezpłatne.

Będzie można wykonać również badania: EKG, spirometrię, badanie stłuszczenia wątroby fibroskanem, pomiar ciśnienia tętniczego krwi, poziom glukozy we krwi.

Panie będą mogły wykonać mammografię oraz cytologię. Dla chętnych będzie możliwość oddania krwi do banku krwi oraz możliwość zarejestrowania potencjalnych dawców szpiku. Na stadionie odbędą się „biegi po zdrowie” w różnych kategoriach wiekowych. W Skarszewskim Centrum Sportu bezpłatnie można uczestniczyć w wielu zajęciach rekreacyjnych. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zapraszamy wszystkich, warto zadbać o zdrowie i dobrą kondycję fizyczną!

Organizatorami są: Gminny Ośrodek Zdrowia w Skarszewach, Urząd Miejski w Skarszewach, Skarszewskie Centrum Sportu, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna i Gminne Wodociągi i Kanalizacja w Skarszewach. Patronatem honorowym całą imprezę objął burmistrz Skarszew, Jacek Pauli.

info/foto: Facebook/Skarszewy