22:07
17 lipiec 2019
środa

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Działania Policyjne na drodze krajowej nr. 6

Zamieszczono dnia czw., 2018-07-05 10:30

Od niedzieli policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim przeprowadzą działania na drodze krajowej nr 6. Policjanci będą, częściej kontrolować przemierzające drogą pojazdy. W przypadku naruszeń przepisów stosować wobec kierowców przewidziane prawem środki represji.

Na drodze krajowej nr 6, trwają działania bezpieczna szóstka. W przedsięwzięciu biorą udział funkcjonariusze z jednostek, przez których teren przebiega ciąg drogi krajowej nr 6. Działania służą poprawie bezpieczeństwa podróżujących trasą oraz ograniczeniu wypadków i kolizji drogowych na tej intensywnie uczęszczanej drodze. Policjanci biorący udział w działaniach, kontrolują prędkość z jaką poruszają się pojazdy, trzeźwość kierujących oraz stan techniczny pojazdów. Wzmożone policyjne patrole będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników ruchu drogowego przemierzających „szóstkę”. Akcja będzie trwałą cały lipiec 2018 r.

Policjanci przypominają o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego, a w szczególności apelują o rozwagę i rozsądek na drodze!

red. / mat. Policja Pruszcz Gdański