Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Kolbudy: Przed nami drugi turniej z cyklu Grand Prix Kolbud w tenisie ziemnym

Zamieszczono dnia śr., 2018-06-20 12:10

W sobotę 23 czerwca o godzinie 9.30 na kortach tenisowych przy stadionie w Kolbudach (ul. Polna 55), rozegrany zostanie kolejny turniej z cyklu Grand Prix Kolbud w tenisie ziemnym. Zawody przeprowadzone zostaną w formule open. Zapisy przyjmowane będą od godziny 9.00. Udział w turnieju jest bezpłatny.

To druga rozgrywka z cyklu pięciu turniejów Grand Prix. W pierwszej odsłonie do rywalizacji stanęło dziesięć osób. Uczestnicy walczyli w dwóch grupach systemem - każdy z każdym. Na korcie najlepiej radził sobie wówczas Krzysztof Pietras, który nie przegrał żadnego meczu. W finale pokonał Roberta Okuniewskiego, najmłodszego uczestnika turnieju.

Do końcowej klasyfikacji Grand Prix pod uwagę brane są cztery najlepsze turnieje. Nie jest jeszcze za późno, aby dołączyć i powalczyć o pierwsze miejsce w całym cyklu.