19:05
21 maj 2019
wtorek

Północna.tv

Ty też masz swój głos!

Truck Show Pomorze 2018 - piękne ciężarówki 25-27 maja

Zamieszczono dnia wt., 2018-05-15 11:53

Międzynarodowy Zlot Pojazdów Ciężarowych TRUCK SHOW POMORZE po raz drugi odbędzie się w terminie 25-27 maja 2018 r. Impreza ma szanse stać się wydarzeniem, które w przyszłości podniesie rangę i atrakcyjność naszego województwa, a ponad to kreować będzie dodatkowy ruch turystyczny.


Zeszłoroczna, pierwsza edycja, która odbyła się na terenie giełdy w Pruszczu Gdańskim, okazała się wielkim sukcesem organizacyjnym, a zainteresowanie przerosło szacunki organizatorów - odwiedziło nas kilka tysięcy gości i kilkadziesiąt załóg. 

Dynamiczny rozwój naszego przedsięwzięcia zmusił nas do przeniesienia TRUCK SHOW POMORZE do nowej lokalizacji, największej dostępnej w Trójmieście dla imprez motoryzacyjnych Autodromu w Pszczółkach. Wsparcie ze strony przedstawicieli branży oraz środowiska pozwala nam na realizację bez obaw o jej pełne powodzenie. Organizatorom zależy na przybliżeniu branży transportowej, integracji środowiska ale także na promowaniu bezpiecznej jazdy we wszystkich jej aspektach. Wierzymy, że z roku na rok Zlot TRUCK SHOW POMORZE będzie rozwijał się, a w perspektywie najbliższych lat stanie się wizytówką naszego regionu wzbogacając jego walor turystyczny.

Planując TRUCK SHOW POMORZE, poza samą formułą ekspozycyjną postanowiliśmy wzbogacić nasze wydarzenie o szereg dodatkowych atrakcji takich jak m.in.

- koncerty (w piątek oraz w sobotę wystąpią zespoły rockowe TGA i SAIN oraz Cezary Makiewicz i Koltersi) które odbywać się będą na przygotowanej do tego scenie na terenie Autodromu
- drift specjalnie do tego przygotowanymi ciężarówkami
- drift samochodami osobowymi
- Off Road zmodyfikowanymi Wranglerami
- pokaz Musclecarów
- "Strefa Ladies" a w niej możliwość spotkania i rozmowy z kobietami-truckerkami w części znanych z programu "Polscy Truckersi" z kanału Discovery
- pokazy bezpieczeństwa w ruchu drogowym w wykonaniu Instruktorów ze szkoły BEST DRIVER z Poznania.
- z myślą o najmłodszych -wizyta znanego wszystkim ZŁOMKA.

Ponadto:
- pokazy STRONGMANÓW -Sławek Toczek i Jarek Dymek
- liczne konkursy z nagrodami zarówno dla uczestników jak i gości
- strefę VIP z niespodziankami
- premiery-niespodzianki
- Spotkania, prelekcje poświęcone technikom i zagadnieniom z zakresu bezpiecznej jazdy
- w nocy wielka impreza pod gołym niebem.
- przeprowadzimy zbiórkę środków finansowych, zlicytujemy też przedmioty przekazane przez naszych gości w tym znane małżeństwo - Helkę i Snajpera i wraz z nimi, teamem rajdowym TVN, udamy się z prezentami do Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci.

AKTUALIZACJA: Impreza została przeniesiona do Nowego Stawu na ul. Bema, o więcej szczegółów odsyłamy na stronę organizatora. 

red. / mat. organizatora